Energy Institute Hrvoje Požar eihp@eihp.hr

Zaposlenici

Ime i prezimePodručje radaE-mailTelefon
Dr.sc. Alenka Kinderman Lončarevićakinderman@eihp.hr01 6326 119
Ana Abramovićaabramovic@eihp.hr01 6326 294
Ana Kojakovićakojakovic@eihp.hr01 6326 297
Ana Tošatos@eihp.hr01 6326 259
Anja VrbanacRačunovodstvoavrbanac@eihp.hr01 6326 143
Andro Bačanabacan@eihp.hr01 6326 158
Anita Filipovićafilipovic@eihp.hr01 6326 110
Antonia Tomas Stankovićatomas@eihp.hr01 6326 126
Dr.sc. Biljana Kulišićbkulisic@eihp.hr01 6326 169
Dr.sc. Branka JelavićVoditeljica odjela za obnovljive izvore energije i energetsku efikasnostbjelavic@eihp.hr01 6326 117
Dr.sc. Branko Vukbvuk@eihp.hr01 6326 149
Bruno Židovbzidov@eihp.hr01 6326 104
Damir PešutZamjenik ravnatelja / Voditelj odjela za planiranje u energetskom sektorudpesut@eihp.hr01 6326 136
Danica Maljkovićdmaljkovic@eihp.hr01 6326 166
Daniel Goljadgolja@eihp.hr01 6326 123
Danko Vidovićdvidovic@eihp.hr01 6326 106
Dr.sc. Davor Bajsdbajs@eihp.hr01 6326 107
Dinko Đurđevićddurdevic@eihp.hr01 6326 145
Dražen Balićdbalic@eihp.hr01 6326 286
Dražen Jakšićdjaksic@eihp.hr01 6326 148
Dražen Tumaradtumara@eihp.hr01 6326 251
Duška Šašadsasa@eihp.hr01 6326 109
Ela Zdeličanezdelican@eihp.hr01 6326 131
Franjo KlečinaVoditelj odjela za informatiku i komunikacijefklecina@eihp.hr01 6326 127
Dr.sc. Goran GranićRavnateljggranic@eihp.hr01 6040 588
Dr.sc. Goran MajstrovićVoditelj odjela za prijenos i distribuciju energijegmajstrovic@eihp.hr01 6326 128
Dr.sc. Haris BokoSavjetnik ravnateljahboko@eihp.hr01 6326 165
Igor Novkoinovko@eihp.hr01 6326 137
Ilja Drmačidrmac@eihp.hr01 6326 279
Ivan Bačanibacan@eihp.hr01 6326 288
Ivan Musurlievimusurliev@eihp.hr01 6326 129
Ivana Tomićitomic@eihp.hr01 6326 115
Ivana Milinković Turalijaimilinkovic@eihp.hr01 6326 151
Ivica Kostanjšekikostanjsek@eihp.hr01 6326 124
Ivona Ivićiivic@eihp.hr01 6326 287
Jadranka Maras jmaras@eihp.hr01 6326 130
Jelena Bonić VidovićPoslovna tajnicajbonic@eihp.hr01 6326 293
Dr.sc. Jurica Brajkovićjbrajkovic@eihp.hr01 6326 112
Karmen StupinVoditeljica odjela za gospodarenje i organizaciju u energeticikstupin@eihp.hr01 6326 147
Kristina Perićkperic@eihp.hr01 6326 116
Laszlo Horvathlhorvath@eihp.hr01 6326 113
Leila Luttenbergerlluttenberger@eihp.hr01 6326 255
Lovorko Marićlmaric@eihp.hr01 6326 122
Lucija Krstanovićlkrstanovic@eihp.hr01 6326 266
Margareta Zidarmzidar@eihp.hr01 6326 108
Marina Salopekmsalopek@eihp.hr01 6326 250
Dr.sc. Marin Miletićmmiletic@eihp.hr01 6326 271
Mario Maričevićmmaricevic@eihp.hr01 6326 140
Marko Bišćanmbiscan@eihp.hr01 6326 164
Marko Karanmkaran@eihp.hr01 6326 102
Marko Matosovićmmatosovic@eihp.hr01 6326 152
Dr.sc. Marina Malinovec Pučekmmalinovec@eihp.hr01 6326 168
Martina Mikulićmmikulic@eihp.hr01 6326 146
Martina Komerički KošarićVoditeljica marketinga i komunikacija/Odnosi s javnošćumkomericki@eihp.hr01 6326 118
Matija Vajdićmvajdic@eihp.hr01 6326 273
Mario Tot tmario@eihp.hr01 6326 276
Matko Perovićmperovic@eihp.hr01 6326 141
Dr.sc. Minea Skokmskok@eihp.hr01 6326 270
Doc.dr.sc. Mladen ZeljkoVoditelj odjela za proizvodnju i transformaciju energijemzeljko@eihp.hr01 6326 153
Nikola Karadžankaradza@eihp.hr01 6326 155
Dr.sc. Nijaz Dizdarevićndizdarevic@eihp.hr01 6326 163
Nikola Matijaševićnmatijasevic@eihp.hr01 6326 154
Petra Ramljakpramljak@eihp.hr01 6326 252
Renata Breški Vukovićrbreski@eihp.hr01 6326 295
Robert Bošnjakrbosnjak@eihp.hr01 6326 105
Robert Fabekrfabek@eihp.hr01 6326 150
Rudolf Van Hemertrvhemert@eihp.hr01 6326 142
Sandra Anteševićsantesevic@eihp.hr01 6326 157
Dr.sc. Sanja Živkovićszivkovic@eihp.hr01 6326 132
Sara VukmanVoditeljica računovodstvasvukman@eihp.hr01 6326 120
Siniša Kneževićsknezevic@eihp.hr01 6326 156
Stipe Mikulićsmikulic@eihp.hr01 6326 274
Tomislav Baričevićtbaricevic@eihp.hr01 6326 103
Tomislav Čoptcop@eihp.hr01 6326 135
Toni Borkovićtborkovic@eihp.hr01 6326 114
Vedran Krstulovićvkrstulovic@eihp.hr01 6326 125
Veljko Vorkapićvvorkapic@eihp.hr01 6326 138
Dr.sc. Vesna Bukaricavbukarica@eihp.hr01 6326 134
Viktorija Dudjakvdudjak@eihp.hr01 6326 133
Vlatka Kos Grabar Robinavrobina@eihp.hr01 6326 277
Željko Jurićzjuric@eihp.hr01 6326 121
Dr.sc. Željko Plantićzplantic@eihp.hr01 6326 278
Željka Fištrekzfistrek@eihp.hr01 6326 139